1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się
w przygotowanie procesji Bożego Ciała w naszej parafii. Bóg zapłać strażakom, rodzinom, które przygotowały ołtarze, dzieciom sypiącym kwiaty.
2. Kalendarz liturgiczny:
poniedziałek – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej
czwartek – Wspomnienie św. Barnaby, apostoła
piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Tym bardziej zapraszam do uczestnictwa we Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym.
sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
3. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała.
Porządek nabożeństw w Oktawie Bożego Ciała:
poniedziałek – Kojszówka – o godz. 1800
Wieprzec – o godz. 1600
Nie będzie Mszy Świętej o godz. 700.
wtorek – Kojszówka – o godz. 1800
Wieprzec – o godz. 1600
środa – Kojszówka – o godz. 1600
Wieprzec – o godz. 1800
czwartek – zakończenie oktawy
Kojszówka – o godz. 1800
Wieprzec – o godz. 1600
W czwartek także odbędzie się tradycyjne poświęcenie wianków,
Zachęcam do udziału w nabożeństwach.
4. W sobotę odprawimy nabożeństwo fatimskie: w Kojszówce o godz. 1600, w Wieprzcu o godz. 1700. O udział w nabożeństwie proszę szczególnie kandydatów do bierzmowania.
